262 | LIBEŇSKÝ PŘÍSTAV
FAMÍRA Emanuel (1900 – 1970)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 14 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 35 x 90 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole FAMÍRA 50, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením, zezadu opatřeno razítkem ČFVU.